راه ها ی افزایش سرعت دویدن در فوتبال

اگر مي خواهيد بدانيد که چگونه مي شود سريع تر دويد، توصيه مي کنيم مرحله به مرحله به آن بپردازيد. شما مي توانيد از روش هاي علمي براي سريع تر دويدن استفاده کنيد. اراده اي قوي در کنار تعهدي محکم و تصميم براي ادامه ي مستمر به شما کمک مي کند که به راحتي به هدف تان دست يابيد، در کنار اين ها، در زير چند فوت و فن ساده و قابل پيروي آمده است.

 


ادامه مطلب ... نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Sun 24 Aug 2014 -

امان از دل صادق

دسته بندی :

امان از دل صادق

امان از صداقت ، درستی و خوش قلبی.امان از دلی که سرش کلاه نمیرود با دروغ و رنگ و لعاب ها و امان از دلی که هیچ گاه همرنگ جماعت نمی شود..هر کجا که باشد دلش سرجایش هست.نیک  می داند که قلبش جایگاه کینه نیست  جایگاه  محبت است.جایگاهی برای شادی نیست جایگاه غم است.جایگاه تنهایی ، درد و سکوت است و بیگاه نگفته اند هرکه انسان تر تنهاتر ...

آری هرچه بهایی دارد و بهای انسانیت تنهایی است .

وجود مقدس امام صادق که درود خداوند بر او باد فرمودند

القلب حرم الله فلا تسکن حرم الله غیر الله.

دل حرم خداست ، پس در حرم خدا، غیر خدا را ساکن مکن

خدایی که عظمت آن در زمین و آسمان قرار نمی گیرد در قلب انسانی ساکن می شود اگر و تنها اگر او با همه بیگانه باشد،جالب است آشنایی به بهای بیگانگی ست!!!آزادی به بهای دربند بودن است!!!در این دنیا همه چیز با از دست دادن شروع می شود ولی همه به دنبال بدست آوردن هستند!!!همه به دنبال آشنایی هستند و نمی دانند رمزتعالی زندگی در بیگانگی است.

سخن را به پایان می رسانیم تنها با عرض تسلیت به مناسب شهادت امام صادق(ع) چرا که قلم بنده در وصف ایشان چندان روان نیست و لیاقتی در خود نمی بینم که از شخصیت چندبعدی و متعالی ایشان صحبت کنم و امید این را دارم که بیشتر از اینکه در این وادی قلم بزنم؛روزی در مقام عمل به سخنان ایشان قدم بزنم.

با تشکر سعیده شومال


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Fri 22 Aug 2014 -

ورزش حرفه ای بانوان و چالش های آن!

تعریف ورزش حرفه ای چیست؟

آیا ورزش بانوان در ایران حرفه ایست؟

آیا سیاست های این حوزه رویکرد حرفه ای دارد؟

آیا متولیان امر قایل به ورزش حرفه ای بانوان هستند؟

و آیا قانونی برای حمایت و توسعه این بخش باتوجه به محدودیت های آن وجود دارد؟!

در پست های آینده بخوانید


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Tue 12 Aug 2014 -
به گزارش سایت رسمی فدراسیون؛ شهناز یاری-سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ضمن بیان مطلب فوق افزوود: ملی پوشان نیاز دارند دائما در حال مسابقه باشند تا با پی بردن به نقاط ضعف و و قوتشان برنامه ریزی کنیم. تیم ملی رقابتهای مهمی چون بازیهای جام جهانی کوچک را پیش روی خود دارد. باید بازیهای تدارکاتی داخلی و خارجی برایشان در نظر بگیریم تا وضعیتشان مشخص شود و علاوه بر کسب تجربه محک جدی بخورند.
وی در رابطه با دیدار تدارکاتی ملی پوشان برابر منتخب قم گفت: در این دیدار هر دو تیم تلاش می کردند تا برنامه های مربیان را در زمین بازی اجرا کنند. تیم منتخب قم در رقابتهای لیگ دسته یک عنوان سوم را دارد و بازی خوبی را به نمایش گذاشت. بازیکنانم نیز در این دیدار عملکرد خوبی داشتند و باید تعداد بازیهای دوستانه را در هر اردو افزایش دهیم تا ملی پوشان به شرایط ایده آلی برسند.
یاری در پایان از برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم ملی روسیه در آبانماه خبر داد و گفت: پیش از رقابتهای جام جهانی کوچک فوتسال، دو بازی دوستانه با تیم ملی روسیه برگزار خواهیم کرد تا شرایط بازیکنان را بسنجیم.ما نیاز داریم تا بازیهای دوستانه با تیم های بزرگ داشته باشیم چرا که عیار ملی پوشان در رقابتهای بزرگ مشخص می شود. ضمن اینکه در حال رایزنی برای بازیهای تدارکاتی خارجی دیگری هم هستیم که در صورت تایید شدن، حتما در دستور کاری تیم ملی فوتسال بانوان قرار می گیرد.


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Tue 12 Aug 2014 -
به گزارش سایت رسمی فدراسیون؛ اردوی آماده سازی تیم ملی فوتسال دختران به منظور حضور در رقابتهای پیش رو در کمپ تیم های ملی در حالی برگزار شد که عصر دیروز 20 مرداد ماه ملی پوشان در دیدار تدارکاتی به مصاف تیم منتخب قم رفتند که این دیدار با نتیجه 17 بر صفر بازیکنان تیم ملی ایران همراه بود.

گفتنی است، فاطمه اعتدادی 2 گل، نغمه مرادی 3 گل، طاهره مهدی پور یک گل، سهیلا ملمولی 6 گل، سارا شیریگی یک گل، فاطمه شریف 2 گل، نسیمه غلامی یک گل و مهسا نظری یک گل به ثمر رساندند.
اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال بانوان عصر دیروز به پایان رسید.
ملی پوشان پس از استراحتی کوتاه از سوی کادر فنی تیم ملی اواسط شهریور ماه  به اردو دعوت می شوند تا تمرینات خود را برای حضور در مسابقات جام جهانی کوچک فوتسال آماده کنند.

 


پی نوشت : به یاد مالدیو...

 


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Tue 12 Aug 2014 -
تمرینات تیم ملی زیر 19 سال بانوان از صبح امروز در کمپ تیم های ملی زیر نظر امیر شقاقی آغاز شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون؛ تمرینات آماده سازی تیم ملی فوتبال دختران زیر 19 سال از صبح امروز در دو نوبت صبح و عصر زیر نظر مهناز امیر شقاقی و مریم جهان نجاتی آغاز می شود تا ملی پوشان تمرینات خود را برای حضور در رقابتهای مقدماتی قهرمانی آسیا پیگیری کنند.
گفتنی است؛ ملی پوشان به مدت 6 روز در کمپ تیم های ملی تمرینات تکنیکی و تاکتیکی خود را پیگیری می کنند.


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Tue 12 Aug 2014 -
به گزارش سایت رسمی فدراسیون؛ جلسه قرعه کشی مسابقات دسته برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور فصل 94-93 با حضور نمایندگان تیم های فارسان چهارمحال ، کوثر چهارمحال ، خزرپوشان مازندران ، هیات کرمان ، آرسن میناسیان گیلان ، تیران اصفهان ، شهرداری شهر جدید هشتگرد ، حرم گناوه و شهرداری بندرعباس پیش ازظهر امروز 18 مرداد ماه در فدراسیون برگزار شد. بر همین اساس قرار شد تا طبق قرعه انجام شده گروه بندی تیمها به ترتیب شماره بشرح زیر باشد: گروه الف: 1. آرسن میناسیان گیلان 2. تیران اصفهان 3. فارسان چهارمحال 4. خزرپوشان مازندران 5. هیات کرمان گروه ب : 1. حرم گناوه 2. شهرداری شهر جدید هشتگرد 3. شهرداری بندرعباس 4. کوثر چهارمحال گفتنی است؛ ترتیب مسابقات و ساعت بازیها در جلسه هماهنگی که با حضور سرپرستان تیم ها و نماینده فدراسیون در شب قبل از مسابقات برگزار خواهد شد تعیین و اعلام خواهد شد. مقرر شد در صورت عدم اعلام آمادگی برای میزبانی از سوی دو استان مسابقات به میزبانی یک استان و در دو گروه برگزار شود . ضمن اینکه شروع مسابقات پس از مشخص شدن میزبان اعلام خواهد شد. همچنین تیم میزبان حق انتخاب ساعت مسابقه تیم خود را دارد . مقرر شد درخواست کنندگان میزبانی تا روز دوشنبه مورخ 20/5/93 درخواست خود را به فدراسیون ارسال نمایند . بر همین اساس باشگاه ها می بایست تا روز چهارشنبه مورخ 22/5/93 نواقص مدارک خود را توسط نماینده خود حضوراً به فدراسیون تحویل و کارت های مسابقات را تحویل بگیرند در غیر اینصورت بمنزله انصراف از مسابقات تلقی خواهد شد و جریمه نقدی برای تیم مربوط در نظر گرفته خواهد شد . با توجه به ابلاغ قوانین جدید داوری فوتبال ساحلی از سوی فیفا ، در این مسابقات قوانین جدید اجرایی میشود. ضمن اینکه قوانین جدید در جلسه فوق الذکر به تیمها اعلام شد . ضمن اینکه بازیکنان با دریافت دو کارت زرد از دیدار بعدی محروم می شوند و هر گونه اعتراض به داوری چه در قبل ، حین و بعد از بازی و چه مصاحبه با رسانه ها، طبق آئین نامه جدید منجر به جرایم انضباطی و محرومیت می شود.


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Sun 10 Aug 2014 -
کلاس توجیهی داوران لیگ برتر فوتبال بانوان از فردا (17 مردادماه) در آکادمی ملی فوتبال آغاز خواهد شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، کلاس توجیهی داروان لیگ برتر فوتبال بانوان از روز جمعه 17 مردادماه به مدت دو روز در آکادمی ملی فوتبال برگزار می شود.
همچنین صبح روز شنبه 18 مردادماه از کلیه شرکت کنندگان تست آمادگی جسمانی مطابق با معیارهای فیفا در مجموعه ورزشی آزادی به عمل خواهد آمد. 


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Thu 7 Aug 2014 -
کمیته فوتبال ساحلی از زمان قرعه کشی رقابت های لیگ برتر ساحلی بانوان فصل 94-93 خبر داد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان روز شنبه 18 مردادماه راس ساعت 11 با حضور نمایندگان باشگاههای لیگ برتر ساحلی در سالن اجتماعات روابط عمومی فدراسیون فوتبال برگزار می شود.


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Thu 7 Aug 2014 -

روز خبرنگار مبارک!

دسته بندی : اخبار


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Thu 7 Aug 2014 -

دفاع منطقه ای

دسته بندی : مطالب آموزشی فوتبال و فوتسال
دفاع منطقه ای

در دفاع منطقه ای بازیکنان برای محافظت از محوطه مخصوصی از زمین تعیین می گردند.آنها مسئول مارک کردن هر بازیکنی که وارد منطقه تعیین شده هستند می باشند. به خاطر داشته باشید که منطقه ها کنار یکدیگر هستند.

England drew 1-1 with USA to win the Four Nations Tournament in Newcastle


ادامه مطلب ... نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Wed 6 Aug 2014 -
کمیته آموزش از برگزاری دوره آموزشی مربیگری سطح یک فوتسال بانوان کنفدراسیون فوتبال آسیا در گیلان خبر داد. به گزارش سایت رسمی فدراسیون؛ دوره آموزشی مربیگری سطح یک فوتسال بانوان کنفدراسیون فوتبال آسیا به میزبانی رشت از روز گذشته آغاز شده و تا 18 مرداد ماه ادامه خواهد داشت. مدرسی دوره فوق بر عهده میترا چین سری است.
نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Wed 6 Aug 2014 -
به گزارش سایت رسمی فدراسیون ، از سوی شهناز یاری – سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان 27 بازیکن را به اردوی آماده سازی دعوت شدند.
اسامی بازیکنان دعوت شده به شرح زیر است:
نسترن مقیمی، فرزانه توسلی، طاهره مهدی پور، فهیمه زارعی، سهیلا ملمولی، نسیمه غلامی، سحر پاپی، فاطمه پاپی و اعظم آخوندی از خوزستان
مونا سعیدی یار، نغمه مرادی، فرشته کریمی، یگانه خلیلی، معصومه محمد گنجی، سیده طاهره بنی هاشمی ، منیره کریمی و سپیده زرین راد از تهران
نسیم نوازنده، مطهره مصطفایی از مازندران
فاطمه اعتدادی از قزوین
سارا شیربیگی، مهسا نظری و مرضیه توفیقی نسب از کهگیلویه و بویراحمد
سوسن رضا پور از سمنان
الهام شیخ از اصفهان
فاطمه شریف از خراسان رضوی
گفتنی است، بازیکنان عصر روز جمعه  17 مردادماه در مهمانسرای شماره 2 آکادمی ملی فوتبال خود را به کادر فنی معرفی کنند. اردوی فوق تا 20 مردادماه ادامه خواهد داشت.


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Tue 5 Aug 2014 -

Women’s round-up: July 2014

دسته بندی :

Women’s round-up: July 2014

Women’s round-up: July 2014


ادامه مطلب ... نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Sun 3 Aug 2014 -

Robson remembered

دسته بندی :

Robson remembered

Robson remembered


ادامه مطلب ... نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Sun 3 Aug 2014 -
 به گزارش سایت رسمی فدراسیون، ملی پوشان باید عصر امروز شنبه 11 مرداد ماه  خود را به کادر فنی تیم ملی در کمپ تیم های ملی معرفی کنند. اردوی فوق تا 16 مرداد ماه ادامه خواهد داشت. اسامی بازیکنان به شرح زیر است: مهشاد امیری، هاجر دباغی و زینب کرمی– اصفهان  ساناز ربیع لاله ، مهتا رحیم زاده، اسماء نظری – آ.شرقی  مارال محمدی، مهدیه پیشگازاده – البرز  مبینا خدادادی و فاطمه ایرانخواه – تهران  ندا رحمانی– قزوین  ثنا صادقی ، میترا محمدی – کرمانشاه  ندا رضاپور– کرمان  فاطمه مزیدی، الهه حسین زاده – گلستان  مریم آب فیتیله، هستی افشار، نیلوفر کازرونی – خوزستان  فاطمه قاسمی، فاطمه طهماسبی، شقایق نوری زاده ، هانیه خداپرست، هانیه رحیمی – فارس  فاطمه حسینی – خراسان رضوی  فاطمه متولی-مازندران  هنگامه صفاتی از چهارمحال و بختیاری  ملی پوشان تمرینات خود را به منظور حضوری پر قدرت در رقابتهای قهرمانی اسیا به میزبانی بنگلادش آماده می کنند.


پی نوشت : مصاحبه ای کوتاه ترتیب داده بودیم با فاطمه قاسمی عزیز که متاسفانه فرصت نکرده ام در وب به نمایش بگذارم.ضمن عذرخواهی و آرزوی موفقیت برای بازیکن خوش آتیه کشورمان سعی می کنم به زودی مصاحبه بازیکن شیرازی تیم ملی نونهالان را در وب قرار دهم.


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Sat 2 Aug 2014 -
اگر دل سپردن به یادت خطاست

                          به تکرار باران خطا میکنم...

 امام سجاد(ع): پروردگارا عمر ما را به رمضان سال آینده برسان...

امسال ماه رمضان خیلی سخت  و پر رنگ شده بود؛ولی انقدر این ماه دوست داشتنی است که برای رفتنش دلتنگ شوی و آرزو کنی که این آخرین ماه رمضان عمرت نباشد.

از هر موردی بیشتر در این ماه تشنگی اذیت کرد.در این روزهای بلند بیشتر از گرسنگی؛تشنگی امان می برید و ما را یاد یک مرد بزرگوار می انداخت.مردی که آب مهریه مادرش بود.مردی که عطش با اسمش گره خورده است.همان کسی که پدر بزرگوارش علی رغم قدرت در جنگ صفین؛آب را بر لشکر دشمن نبست.آری دوست داشتنی ترین ماه خدا ما را بدجور یاد دوست داشتنی ترین انسان عالم انداخت...

دلتنگش می شدیم وقتی روزه را با آب باز میکردیم و  به این می رسیدیم که این روزه های ما قبول کردنی نیست تنها بخشیدنی است چرا که ما با آب روزه هایمان را باز کردیم ولی شش ماهه ای با خون گلویش افطار کرد.خیلی حرف ها گفتنی نیست تنها باید درک کنی پس خداروشکر که در این ماه،خداوند به ما فرصت درک داد چرا که تشنگی و گرسنگی ما نه به کسی سود میرساند و نه زیان.سخن را به پایان می رسانم و در این ساعات آخر از همه شما عزیزان التماس دعا دارم و ضمن اینکه پیشاپیش عید را تبریک عرض میکنم،امیدوارم پایان این ماه برایتان با قبولی طاعات و مغفرت همراه باشد.


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Mon 28 Jul 2014 -
به گزارش سایت رسمی فدراسیون، هفتمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال روز سه شنبه 14 مردادماه با حضور مدیران عامل و نمایندگان باشگاههای ملوان بندر انزلی، استقلال ایران، آینده سازان میهن، پالایش و گاز آبادان، فیروز آباد فارس، شهرداری سیرجان، شهرداری بم، همیاری شهرداری ارومیه، پاس همدان، دلوار کشتی جنوب بوشهر، وحدت ایثار کارگران و ماهان تندیس قم راس ساعت 13:30  در محل روابط عمومی سازمان لیگ برگزار خواهد شد.


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Sun 27 Jul 2014 -
به گزارش سایت رسمی فدراسیون،کلاس توجیهی داوران لیگ برتر فوتسال بانوان از روز دوشنبه 13 لغایت 14 مردادماه با حضور 63 داور فعال در آکادمی ملی فوتبال برگزار می شود.


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Sun 27 Jul 2014 -
اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال جوانان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا از صبح امروز در کمپ تیم های ملی آغاز شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، مهناز امیر شقاقی با دعوت از 25 بازیکن قصد دارد تا تمرینات آماده سازی تیم ملی جوانان را به منظور حضور در رقابتهای مقدماتی قهرمانی آسیا از صبح امروز تا دهم مرداد ماه در کمپ تیم های ملی پیگیری کند.


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Sun 27 Jul 2014 -
یک روانشناس انگلیسی در یک سایت کفش های فوتبالیست ها را از دیدگاه روانشناسی مورد ارزیابی قرار داده و نشان داده است که کفش های سیاه برای فوتبالیست های حرفه ای، کفش های آبی برای فوتبالیست های باتجربه، کفش های طلایی برای فوتبالیست های قهرمان و سفید برای استادان فوتبال است.

http://www.copamundialsg.com/images/copa%20mundial%20sg/nike%20futsal%20hypervenom/fresh-nike-futsal-hypervenom-phelon-tf-hivis-indoor-iniesta-sky-blue-fotballsko.jpg


ادامه مطلب ... نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Sat 26 Jul 2014 -
مطالعات جدید نشان داده است، زنانی که مکمل آهن مصرف می‌کنند کارایی ورزشی بهتری پیدا می‌کنند. زنانی که مکمل آهن مصرف می‌کنند با ضربان قلب کمتر و کارایی بالاتر می‌توانند ورزش کنند. این مطالعات در دانشگاه ملبورن انجام شده است.


ادامه مطلب ... نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Fri 25 Jul 2014 -


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Fri 25 Jul 2014 -

فوتبالیستهای قلیانی بخوانند!

دسته بندی : تغذیه ورزشی
 مصرف قلیان علاوه بر اثرات بسیار مخرب بر سلامتی بازیکنان و کمک به بروز سرطان‌های مختلف در آن‌ها می‌تواند موجبات خداحافظی آن‌ها از ورزش حرفه‌ای را نیز فراهم کند.

  بر خلاف اینکه عده‌ای این تصور را دارند که مضرات دود قلیان کمتر از سیگار است باید گفت مصرف قلیان به مراتب دارای اثرات مخرب بیشتری بر سلامت بازیکنان می‌شود. همچنین ترکیبات شیمیایی که در تنباکوی قلیان جهت خوش‌رنگ و خوش‌بوتر شدن آن‌ها استفاده می‌شود می‌تواند موجب بروز انواع سرطان شود.

دود قلیان تاثیرات مخرب زیادی بر روی ظرفیت بازدمی بازیکنان می‌گذارد.به دنبال این موضوع مقدار زمان بازدمی بازیکنان طولانی‌تر می‌شود تا آن را به یک بازدم موثر تبدیل کند. همچنین استنشاق دود قلیان سبب بیماری‌های مزمن ریوی مانند برونشیت مزمن یا تخریب دیواره‌های ریه شود که باعث کاهش توان و ظرفیت تنفسی آن‌ها شده و مصرف دارو برای درمان این بیماری‌ها نیز عوارض زیادی دارد.

  مصرف قلیان در بروز سرطان‌هایی نظیر سرطان مری، معده، حنجره، کلیه، روده بزرگ و پروستات بسیار مهم است.استنشاق دود قلیان همچنین موجب بیماری سختی شریان‌های حیاتی بدن مانند شریان‌های خون‌رسان به مغز، قلب و سایر اندام‌های بدنی می‌شود که می‌تواند با اختلال در خون‌رسانی موجب سکته‌های مغزی، قلبی و یا درد بسیار شدید و عوارض خطرناک دیگر در اندام‌های مختلف بدن که خون کافی به آن‌ها نمی‌رسد بشود.

  دود قلیان می‌تواند زمینه‌ساز بسیاری از بیماری‌های دیگر شود که نقش مخرب آن در کاهش ظرفیت تنفسی و توان بازیکنان فوتبال و یا ورزشکاران دیگر بسیار زیاد است که این می‌تواند علاوه بر اینکه بازیکنان نتوانند توانایی‌های خود را در زمین مسابقه به میزان مطلوب به کار گیرند در صورت استفاده مداوم می‌تواند زمینه‌ساز خداحافظی آن‌ها از دنیای حرفه‌ای ورزش را فراهم کند.


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Wed 23 Jul 2014 -

هر کسی در زندگی حق دارد طوری زندگی کند که دوست دارد،هر کسی حق دارد برای دل خودش زندگی کند پس طبیعتا چون هر کدام از ما تنها یک بار حق زندگی کردن داریم  باید  برای دل خودمان زندگی کنیم.یکی از آرزوهای دوران نوجوانیم این بود که  فارغ از شرایط و محیط بتوانم برای دل خودم  زندگی کنم و راهم را خودم پیدا کنم و این باعث شد که پایه های دین و اعتقادات و آرمان هایی که از پدر و مادرم به ارث برده بودم را خراب کنم و خانه آرمان و اعتقاداتم را خودم بنا کنم.این شد که دنبال مطالبی رفتم که درسن من کم کسی به دنبالش میرفت.یادش بخیر چه کتابایی که نخوندم!

زنده بودم ولی با آدمهایی انس گرفتم که سالها بود در زیر خاک ها پوسیده بودند ولی از هر زنده ای بیشتر دوستشان داشتم،با افکارشان در آسمان ها قدم گذاشتم ولی من هنوز روی این زمین بودم.زمینی که به هیچ چیز پایبند نبود و حتی خودش را نیز دور می زد...


ادامه مطلب ... نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Wed 23 Jul 2014 -
به گزارش سایت رسمی فدراسیون، مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان روز  شنبه 18 مرداد راس ساعت 11 با حضور نمایندگان باشگاههای لیگ برتر ساحلی در سالن اجتماعات روابط عمومی فدراسیون فوتبال برگزار می شود.
گفتنی است تیم های حاضر در لیگ برتر  ساحلی بانوان به شرح زیر است:
شهرداری بندرعباس ، صنعت مس رفسنجان ، حرم گناوه ، کوثر چهارمحال ، آرسن منیاسیان گیلان ،  خزرپوشان مازندران ، شهرداری شهر جدید هشتگرد ،  تیران اصفهان ، یاران جوان بندرعباس ، فارسان چهارمحال
لازم به ذکر است تیم های لیگ برتر ساحلی بانوان از 4 تا 12 مرداد مهلت دارند مدارک خود را کمیته ساحلی تحویل دهند.


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Mon 21 Jul 2014 -

مهارت های تكنیكی پایه در فوتبال

دسته بندی : مطالب آموزشی فوتبال و فوتسال

لطفا تنها متن زیر را مطالعه نکنید،روی هر کدام از این تایتل ها فکر کنید!

مهارت های تكنیكی پایه در فوتبال

1 ـ تكنیك دفاعی

* دویدن های دفاعی

* تكل زدن

* قطع كرده توپ

* دفع مناسب توپ با سر

* دفع مناسب توپ با ضربات

* استقرارصحیح بدن

2 ـ تكنیك حمله ای

* حركت با توپ

* شوت زدن

* پاس دادن

* سر زدن

* دریبل كردن

* فریب دادن

* كنترل و مهارتوپ

3 ـ حركات پایه

* پریدن ها ـ پرش ها

* دویدن به فضا

* دویدن

* تغییرمسیردادن

* تغییروضعیت بدن

4 ـ هماهنگی

* تعادل

*واكنش

* تغییرات

* ریتم و هماهنگی

* تعیین موقعیت


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Mon 21 Jul 2014 -

به حکم بلا بسته اند عهد الست ...                                                                           

                                                                                                   و کان ربه مرضیا...


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Thu 17 Jul 2014 -
به گزارش سایت رسمی فدراسیون، هفتمین دوره لیگ برتر فوتبال بانوان قرار است تا نیمه اول شهریور ماه آغاز شود. بر همین اساس کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر نشستی را با حضور نمایندگاه باشگاههای ملوان بندر انزلی، استقلال ایران،آینده سازان میهن، پالایش و گاز آبادان،فیروز اباد فارس،شهرداری سیرجان، شهرداری بم،همیاری شهرداری ارومیه،پاس همدان، دلوار کشتی جنوب بوشهر، وحدت ایثارکارگران و ماهان تندیس قم برگزار خواهد کرد تا در خصوص برنامه های این سازمان، نحوه برگزاری مسابقات به گفت و گو بپردازند.
این نشست روز یکشنبه 5 مرداد ماه راس ساعت 14:00 در محل سازمان لیگ برتر برگزار می شود.


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Thu 17 Jul 2014 -
به گزارش سایت رسمی فدراسیون؛با اعلام کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر مهلت ارسال آمادگی تیم ها از روز چهارم مرداد ماه بود و زمان پایان نقل و انتقالات بازیکنان تا 15 مرداد ماده  اعلام شد.
لازم به ذکر است، هفتمین دوره رقابتهای لیگ برتر فوتبال بانوان در نیمه اول شهریور ماه و با حضور 12 تیم آغاز خواهد شد.
زمان قرعه کشی مسابقات متعاقبا اعلام می شود.


نویسنده: سعیده فاطمی(شومال) | Thu 17 Jul 2014 -

آخرین مطالب

 
ADS

درباره ما